Колишні голови Липоводолинської селищної ради

Чайковський І.Н.

В Липоводолинській селищні раді збереглися документи, що дають змогу стверджувати, що Чайковський Іван Никифорович очолював Липоводолинську сільську раду ще з 1957 року. З 1961 по 1965 рік Іван Никифорович працює на посаді голови виконкому Липоводолинської селищної ради. Після 1961 року працював судовим виконавцев Липоводолинського народного суду

Рідняк П.М.

Рідняк Павло Малафеєвич очолював Липоводолинську селищну раду з 1965 по 1969 рік . Працював у районному відділі міліції. в 70-х роках виїхав з родиною до Черкаської області.

Тихонський В.В.

Тихонський Василь Васильович очолював громаду з 1969 по 1973 рік. З 1973 року партійне керівництво доручає йому відповідальну посаду голови колгоспу в с.Подільки. У 1981 Тихонського В.В. знову обирають головою виконкому Липоводолинської селищної ради, де він працює до 1989 року. Після-працювава завідувачем гаражним господарством Липоводолинської центральної районної лікарні.

Дудков О.В.

Дудков Олексій Васильович - директор восьмирічної школи в смт Липова Долина (територія колишнього заводу АТС). Викладав військову підготовку у Липоводолинській середній школі. Організаторські здібності педагога та активного депутата селищної ради помітили у Райкомі партії - у 1973 році Дудкова обирають головою виконкому селищної ради. Проте дана робота прийшлася не по душі вчителеві і через кілька місяців Дудков звільняється за власним бажанням і повертається на освітянську ниву.

Гольченко І.В.

Після звільнення Дудкова О.В. головою виконкому селищної ради обирають директора районної кіномережі Гольченка Івана Володимировича. Іван Володимирович працював очільником селища по 1979 рік. Після звільнення очолював паливний склад в смт Липова Долина.

Москаленко Б.С.

Москаленко Борис Степанович очолив територіальну громаду після звільнення Гольченка І.В. Борис Степанович до призначення займав посаду директора середньої школи. Вчитель за покликанням пропрацював головою виконкому дещо більше року, і повернувся до педагогічної діяльності. Не одне покоління липоводолинців пам'ятають Бориса Степановича як директора, вчителя та незмінного завуча Липоводолинської середньої школи, де працював до кінця 90-х років ХХ століття. У 1981 році на посаду голови виконкому селищної ради повертається Тихонський Василь Васильович.

Ярковий Ф.С.

У 1989 році головному зоотехніку "Птахопрому" Ярковому Федору Сергійовичу запропонували очолити виконавчий комітет Липоводолинської селищної ради. Протягом значного та тяжкого періоду реформування (1989-2001) Федір Сергійович представляв інтереси територіальної громади.

Романенко Г.П.

Романенко Григорій Петрович- колишній співробітник Липоводолинської міліції, працював на різних посадах в органах МВС Сумщини, пенсіонер МВС, обраний селищним головою смт Липова Долина у 2001 році. У 2004 році за станом здоров'я та під впливом окремих депутатів на засіданні сесії селищної ради Григорій Петрович звільняється із займаної посади. На дочасних виборах селищного голови у 2005 році громада обирає селищним головою Нищету Сергія Миколайовича.