ЦНАП інформує

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Шановні жителі громади, працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклуються про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

09:08 04.10.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

З 1 по 5 жовтня  2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) розпочинають прийом заяв на виплату компенсації за вересень 2022 року !

15:33 27.09.2022

У ВІДДІЛІ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" Липоводолинської селищної ради відновлено роботу Реєстру територіальної громади ДМС

З 3 жовтня 2022 року відновлюється прийом людей, які бажають зареєструвати або зняти з реєстрації місце проживання, отримати витяг з реєстру територіальної громади.

11:57 27.09.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З 8 вересня  2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради розпочинає наповнення,  запровадженої Інформаційно-аналітичної системи, яка значно прискорить фінансування та опрацювання заяв на отримання компенсації.

11:44 09.09.2022

З 1 ЖОВТНЯ УРЯД ЗБІЛЬШИТЬ КОМПЕНСАЦІЇ ПО СОЦІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ "ПРИХИСТОК"

6 вересня 2022 року Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми “Прихисток”.

11:42 09.09.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ!

Шановні жителі громади! Працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклується про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

10:06 02.09.2022

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ!

Міністерство аграрної політики та продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр, яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв.

16:41 15.08.2022

ДО УВАГИ!

Кожного понеділка та п'ятниці з з 10.00 до 12.00 в Інформаційному пункті підприємця ІПП, консультант-державний реєстратор в сфері реєстрації бізнесу Яковенко Аліна Сергіївна надає вичерпні відповіді на складні питання щодо державної реєстрації створення та діяльності    юридичних осіб.

16:38 15.08.2022

УТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ (ІПП)

При відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  26 липня 2022 року утворено Інформаційний пункт підприємця Липоводолинської селищної ради, метою якого є надання первинної безкоштовної інформаційної підтримки бізнесу на рівні громади.

15:29 15.08.2022