"МОБІЛЬНИЙ ОФІС" ЗАПРАЦЮЄ З 1 ТРАВНЯ 2023 РОКУ

Дата: 25.04.2023 14:20

З 1 травня 2023 року розпочинається прийом заявок на послугу «Мобільний офіс» для безбар’єрного надання адміністративних послуг.

Наша громада дбає про вразливі групи громадян! Завдяки співпраці зі Проєктом “Програма ЄС Міцні Регіони-Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Липоводолинська селищна рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний офіс», який дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Хто може скористатись цією послугою?

• жителі громади, старші вісімдесяти років;
  • люди з інвалідністю першої групи;
  • жителі, які за станом здоров’я не можуть пересуватись;
  • ВПО, які тимчасово проживають на території Липоводолинської громади і не мають власного транспорту.

Як скористатися послугою?

Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради за адресою: смт Липова Долина, вул.Полтавська,17. Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Крок 2. Адміністратор ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.

Крок 3. Адміністратор ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним офісом» та надає адміністративну послугу.

Можливість отримати послуги ЦНАП удома діятиме на постійній основі.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до цих категорій, звертайтесь до ЦНАПу.

Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Телефон для довідок  ЦНАП: 099-524-74-69Фото без опису