ЗВІТ ПРО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА 1 КВАРТАЛ 2023 РОКУ

Дата: 04.04.2023 08:57

Відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  було прийнято 3890 відвідувачів, надано 935 консультацій, зареєстровано звернень для отримання адміністративних послуг 3918, видано 4993 результатів адміністративних послуг.

У тому числі за видами послуг:

• Реєстрація місця проживання/зняття з реєстрації, формування та ведення Реєстру територіальної громади (зареєстровано місце проживання - 71 особи, із них 37 дітей, знято з реєстрації місця проживання - 74 особи).

Станом на 01 квітня 2023 року в громаді зареєстровано 12050 громадян. Видано різних видів довідок у цій сфері: витягів про реєстрацію місця проживання – 1258, витягів про склад осіб зареєстрованих за адресою – 293, довідок на запити, які надходять від органів судової влади та правоохоронних органів, нотаріусів, пенсійного фону, соціального захисту, центру зайнятості  - 162.

• Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану – зареєстровано 12 шлюбів; видано 59 свідоцтв про смерть; 12 свідоцтва про народження дітей (із них - 7 хлопчикам  та 5 дівчаткам).
  • Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 75.
  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – зареєстровано 1224 заяв.

Проведено 1328 реєстраційних дій всього: задоволено заяв, сформовано та видано 1058 витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у тому числі реєстрація права власності - 314, реєстрація іншого речового права - 543, реєстрація змін - 131 та припинення іншого речового права - 182. Відскановано за квартал близько 5600 документів.

• Адміністративні послуги у сфері ДЗК - видано 368 витяги із ДЗК та 1267 витягів НГО.
  • Соціальні послуги - сформовано та передано 365 електронних заяв та відповідних документів для призначення соціальних послуг через програму “Соціальна громада” та Інформаційно-аналітичну систему.

Віддаленими робочими місцями:

сформовано та передано 283 електронних заяв та відповідних документів для призначення соціальних послуг;

видано 450 довідок місцевого значення;

надано нотаріальних послуг 103 (посвідчено 21 заповіт, 26 довіреностей, засвідчено справжності підпису 46, вірності копій 9, виданий 1 дублікат заповіту).Фото без опису

За 1 квартал 2023 року надійшло коштів до місцевого бюджету за надані адміністративні послуги  відділом “Центр надання адміністративних послуг “ Липоводолинської селищної ради у суммі  246 750.60 грн.