ПОСЛУГИ ЦНАП СТАЮТЬ ЩЕ ДОСТУПНІШІ

Дата: 31.05.2023 09:21

Фото без описуДля зручності оплати адміністративного збору у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Липоводолинської селищної ради встановлено платіжний термінал на трьох робочих місцях адміністраторів, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі з допомогою пластикових карток миттєво.

З 1 червня 2023 року відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАПу. Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.

Зареєструвати громадянам бізнес та нерухомість, отримати адміністративні послуги з ДЗК, реєстрації місця проживання. державної реєстрації шлюбу можна оперативніше за допомогою платіжної картки.

Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, європейську, сервісну громаду, орієнтовану на потреби громадян!