Служба зайнятості інформує

СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: ХТО З РОБОТОДАВЦІВ І ЯКИМ СПЕЦІАЛІСТАМ ГОТОВІ ПЛАТИТИ ПРИСТОЙНУ ЗАРПЛАТУ

Стабільність та  позитивний розвиток ринку праці області напряму залежать від активності та відповідальності роботодавця. Тому  він і є клієнтом номер один для служби зайнятості.

08:23 02.09.2021

СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ - СТИМУЛЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗРОБІТНИХ

Одним із значимих чинників стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

08:21 02.09.2021

У ХОРУЖІВЦІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ МЕДУ

19 серпня, на День пасічника України, на базі навчального відділення «Сумського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в с. Хоружівка було проведено цікаве та колоритне свято - Фестиваль меду.

15:43 20.08.2021

СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: СПРИЯННЯ РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ АТО/ООС

В рамках проекту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей», впровадженого Агенством ООН з питань міграції за фінансування Європейського Союзу, ветерани АТО/ООС мають можливість отримати грант до 400 євро на  навчання або перекваліфікацію.  Набір у проєкт відбувається на постійній основі до кінця серпня 2021 року.

15:15 17.08.2021

РИНОК ПРАЦІ СУМЩИНИ: КОГО ПОТРЕБУЄ І ЩО ПРОПОНУЄ

За інформацією Сумського обласного центру зайнятості, на ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 9 серпня 2021 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 7 безробітних (на цю дату минулого року – 14 осіб).

14:44 11.08.2021

СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПОКЛИКАНЕ ОПТИМІЗУВАТИ РИНОК ПРАЦІ СУМЩИНИ

Обласна служба зайнятості Сумщини започаткувала соціологічне дослідження серед роботодавців області в царині кваліфікаційних вимог до працівника, структури підготовки робітничих кадрів, співпраці із закладами освіти.

09:55 27.07.2021

ТРИВАЄ АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ СУМЩИНИ

У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти.

16:37 22.07.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ - ГАРАНТ СТАБІЛІЗАЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ

Цьогорічного липня кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Сумської обласної служби зайнятості, становила 1,7 тис., що на 18% більше, ніж на відповідну дату минулого року.

16:50 19.07.2021