ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 12.05.2022 09:52

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної   посади спеціаліста    відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Липоводолинської селищної ради (віддалене робоче місце с.  Семенівка).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Липоводолинської селищної ради  (віддалене робоче місце с. Семенівка), повинні мати   вищу освіту, стаж роботи  у сфері надання адміністративних  послуг не менше  одного року  або  стаж роботи в органах місцевого самоврядування  чи органах державної влади не менше трьох років,  вільно володіти українською мовою та комп’ютерною технікою. До участі у конкурсі допускаються особи, які не перебувають під судом і слідством, не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня тощо;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою та у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»;
  •  копію документа, який посвідчує особу;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (індивідуального податкового номера);
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • документ, що підтверджує знання української мови.

З повним переліком документів, необхідних для участі у конкурсі та умовами проведення конкуру можна ознайомитися у Липоводолинській селищній раді за адресою: смт Липова Долина, вулиця Роменська,10 або за телефоном 5-12-71.

Строк подачі документів  30 календарних днів з дати оголошення,  до 10  червня 2022 року.

Конкурсна комісія