Попередження надзвичайних ситуацій

⭕️ Ризик підтоплення: що робити і як діяти, якщо ви опинилися у зоні лиха⁉️

Через бойові дії в Україні існує загроза прориву дамб, водосховищ, шлюзів або ж їхнє навмисне знищення військами рф. На випадок надзвичайної ситуації – підтоплення – населенню важливо вчасно підготуватися.

14:40 06.06.2023

НА СУМЩИНІ ОЧІКУЄТЬСЯ НАЙВИЩИЙ 5 КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!!!

За прогнозом обласного Гідрометцентру, травня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека - найвищого класу! У даний період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах. Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

13:34 10.05.2023

ЗБЕРЕЖІТЬ ЦЮ ПАМ’ЯТКУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ТА ПОКАЖІТЬ МАЛЕЧІ!

Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і маленьких українців та україночок.

13:33 20.04.2023