Попередження надзвичайних ситуацій

КНИГА ОБЛІКУ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ

КНИГА ОБЛІКУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КАРТА З РОЗМІЩЕНННЯ ОБ`ЄКТІВ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД НА ТЕРИТОРІЇ  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  Фото без опису

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ, ЯК ДІЯТИ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Якщо ви маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій; помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів; виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях – прохання негайно повідомити в поліцію за телефоном: «102» та оперативного чергового Управління Служби безпеки України в області: (0542) 61-00-69.

14:27 11.04.2024

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ!!!

10-12 квітня у східних, центральних, південних, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській та більшості північних областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

15:20 09.04.2024

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНЕ ГІДРОЛОГІЧНЕ ЯВИЩЕ

5-8 лютого, внаслідок нестійкого температурного режиму, продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі-Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням та утриманням води на заплаві Десни біля м. Новгород-Сіверський, с. Морівськ, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігів, з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області, утриманням затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки - жовтий);  на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу (за даними ДСНС) та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

16:12 05.02.2024