Попередження надзвичайних ситуацій

НЕ ПІДХОДЬ! НЕ ЧІПАЙ! НЕ ПАНІКУЙ!

Не підходь! Не чіпай! Не панікуй! «Правило трьох Не» — головний меседж навчального відеоролику, який ми створили спільно з нашими партнерами з Фонд Східна Європа.

16:32 12.01.2023

УВАГА! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!

Повсякчас слід пам'ятати про дві небезпеки зимового періоду: ожеледиця на дорогах та крига – на водоймах. Як водіям, так і пішоходам потрібно максимально уважно рухатись слизькими дорогами, зважаючи на загрози травмувань та ймовірність аварій! Зважайте на стан автошляхів та тротуарів, дбайте про власну безпеку.

15:23 19.12.2022

МОЗ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ?

Всі ми розуміємо, що зима буде дуже важкою. На жаль, ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв. Зокрема, маємо знати, як ідентифікувати переохолодження та яку домедичну допомогу потрібно надати постраждалому, щоб не нашкодити.

11:38 09.12.2022

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ГАЗОВУ ПЛИТУ ДЛЯ ОБІГРІВУ ПОМЕШКАННЯ

Часті відключення світла – наша нова реальність. Тому, коли люди втрачають звичні способи обігріву оселі, вони вдаються до альтернативних, інколи небезпечних, методів: запалюють газові конфорки, вмикають і відчиняють духовки, аби зігрітись.

09:07 08.12.2022

ПОПУЛЯРНЕ ≠ БЕЗПЕЧНЕ

В мережі поширюється спосіб опалення оселі при відключенні світла за допомогою цеглини та газової плити.

09:04 08.12.2022

Хто сьогодні не заздрить щасливим власникам будинків із пічкою?

Пічка дає нам тепло й затишок у холодну пору року, та головне - не залежить від національної енергосистеми. Але не все так просто: сама пічка потребує уваги до себе як перед початком опалювального сезону, так і під час.

14:20 28.11.2022