Правова допомога

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИМ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПРОВЕДЕНО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД ДЛЯ ДРІБНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ГРОМАДИ

На базі Липоводолинського бюро правової допомоги пройшов правопросвітницький захід: "Стягнення заборгованості з орендної плати за користування земельною ділянкою" для жителів громади, що є дрібними землевласниками.

08:28 30.09.2022

ОДНОРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОРАНЕННЯМ

Із початком воєнного стану, який було введено 24 лютого 2022 року відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Урядом була ухвалена  Постанова від 28 лютого 2022 р. № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану»

11:45 27.07.2022

ПОШКОДЖЕНА ПЛОМБА НА ЛІЧИЛЬНИКУ, ЯК ДІЯТИ

До пані Олени, яка придбала квартиру прийшов електрик провести перевірку лічильника, Він зняв пломбу та замінив її на нову. За декілька днів чоловік прийшов знову та повідомив пані Олені, що стара пломба була навмисно пошкоджена, споживання електроенергії відбувалось незаконно, попередив про перевірку та штраф.

13:59 23.02.2022