ДО УВАГИ!

Дата: 15.08.2022 16:38

Кожного понеділка та п'ятниці з з 10.00 до 12.00 в Інформаційному пункті підприємця ІПП, консультант-державний реєстратор в сфері реєстрації бізнесу Яковенко Аліна Сергіївна надає вичерпні відповіді на складні питання щодо державної реєстрації створення та діяльності    юридичних осіб.

Нагадуємо, згідно ч.1 ст. 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” подається такий пакет документів:

• заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;
  • примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення засновників, а у випадках, передбачених законом, – рішення відповідного державного органу, про створення юридичної особи;
  • установчий документ юридичної особи- у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа.

Запрошуємо усіх охочих на консультацію  до ЦНАП за адресою: смт.Липова Долина, вул.Полтавська, 17 або зателефонувати: (099) 524-74-69