УТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПУНКТ ПІДПРИЄМЦЯ (ІПП)

Дата: 15.08.2022 15:29

Фото без описуПри відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  26 липня 2022 року утворено Інформаційний пункт підприємця Липоводолинської селищної ради, метою якого є надання первинної безкоштовної інформаційної підтримки бізнесу на рівні громади.

Підприємець в ІПП може отримати такі послуги: отримати безкоштовну первинну консультацію щодо відкриття або ведення бізнесу; знайти корисні контакти та партнерів; дізнатися про можливості навчання, події та заходи в регіоні; дізнатися про можливості доступу до фінансування для відкриття та розвитку бізнесу; розказати про свої потреби як підприємця та поділитися пропозиціями щодо покращення умов ведення підприємницької діяльності у регіоні, місті, громаді.

Для отримання послуг звертайтесь до відділу ЦНАП Липоводолинської селищної ради відповідно графіка роботи ІПП: понеділок та п'ятниця з 10.00 до 12.00 або за номером телефону: (099) 524-74-69 до консультантів ІПП Яковенко Аліни Сергіївни - державного реєстратора  відділу ЦНАП та Плутенко Володимира Сергійовича - головного спеціаліста відділу економічного розвитку Липоводолинської селищної ради.