ЦНАП ІНФОРМУЄ!

Дата: 02.09.2022 10:06

Фото без описуШановні жителі громади! Працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклується про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

Презентуємо Вам інформацію у надання адміністративних послуг

за серпень 2022 року:

До відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  звернулося близько 600 громадян

надано 240 консультацій

прийнято 410 заяв

видано 505 результатів адміністративних послуг

надано 240 консультацій

У тому числі за видами послуг:

• Реєстрація місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері  (довідок про реєстрацію місця проживання та довідок про склад осіб зареєстрованих за адресою) – надано 90 послуг.
  • Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану - зареєстровано 1 шлюб та прийнято 4 заяви на реєстрацію шлюбу ; видано 16 свідоцтв про смерть ; 6 свідоцтв про народження дітей, із них: 3-ом хлопчикам - Ярославу, Святославу, Матвію та 3-ом дівчинкам - Варварі, Агаті, Марії.
  • Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснено реєстрацію  3 ФОП та 1 юридичну  особу;
  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – здійснено  316 реєстраційних дії, у т.ч. реєстрація права власності 116. Відскановано за місяць близько 1200 документів;
  • Адміністративні послуги у сфері ДЗК- видано 45 витяги із ДЗК та 5 витягів НГО;
  • Соціальні послуги (житлові субсидії-17, допомоги-30, пільги-3) -  61;
  • Видано довідок про реєстрацію переміщених осіб  ВПО — 6.

40 – адміністративних послуг надано через портал ДІЯ (надано допомогу субєктам звернення з використанням ЕЦП).
Надійшло коштів до місцевого бюджету за надані адміністративні послуги  відділом “Центр надання адміністративних послуг “ – 38 598,76 грн., а з початку року 603 344,30 грн.