СЬОГОДНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО НАРОДЖЕННЯ МАЛЕНЬКОГО УКРАЇНЦЯ

Дата: 02.08.2022 16:40

Фото без описуСьогодні, 2 серпня 2022 року, у День пам'яті святого пророка Іллі, зареєстровано народження маленького українця - ЯРОСЛАВЧИКА!!!

У сім”ї липоводолинців, Лоцко Сергія Валерійовича та Ольги Олександрівни, 26 липня 2022 року народився хлопчик. Сьогодні, відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради офіційно зареєстровино та видано свідоцтво про народження дитини батькам малюка.

Дорогі, щасливі батьки! Бажаємо вам відчути радість справжнього сімейного щастя! Синочкові – здоров’я, а вам, як батькам – сил, терпіння і МИРУ!

Нагадуємо, на період воєнного стану для того, щоб зареєструвати дитину,  батькам необхідно звернутися до найближчого працюючого відділу ДРАЦСу в населеному пункті, де немає активних бойових дій. Згідно з Сімейним кодексом України, батьки повинні зареєструвати народження дитини протягом 1 місяця, але вони можуть звернутися  в значно пізніші строки. У період війни відповідальність за порушення місячного терміну не застосовується.

Мешканці нашої громади можуть офіційно зареєструвати народження своєї дитини  у місцевому ЦНАПі. Для цього треба звернутися до відділу ”Центр надання адміністративних послуг”, який знаходиться в смт Липова Долина за адресою: вул. Полтавська, 17.

Контактний телефон: (099) 524-74-69 — спеціаліст із реєстрації актів цивільного стану Свириденко Наталія Юхимівна.