Дата: від до Скинути

ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИЙМАЮТЬ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Урочисте зібрання, присвячене Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, відбулося в  Липоводолинській селищній раді. Напередодні свята щирими словами вдячності, побажаннями благополуччя, щастя, міцного здоров’я та нових професійних досягнень привітав представників житлово-комунального господарства  секретар селищної ради  Ростислав САВЧЕНКО.

13:44 13.03.2020

КНИГОМАНІЯ – 2020

11 березня 2020 року в приміщенні публічної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020», в якому взяли участь активні читачі бібліотек Липоводолинської об’єднаної територіальної громади.

15:39 11.03.2020

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА СОБЛЮДАЙТЕ СПОКІЙ!

Комунальне некомерційне підприємство «Сумський обласний центр громадського здоров'я» закликає жителів області не панікувати, а просто виконувати основні заходи з профілактики будь-яких інфекційних хвороб та надає  інформацію та поради  щодо захисту від нової коронавірусної інфекції

08:13 11.03.2020

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА

Сьогодні, 10 березня, минає 159 років від дня смерті видатного українського поета, художника, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно, у цей день в Україні віддають данину пам'яті Великого Кобзаря.

10:22 10.03.2020

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Дорогі жінки! Прийміть від усіх чоловіків  Липоводолинської громади найщиріші вітання з 8 Березня – святом краси, ніжності та жіноцтва. В наш час як ніколи хочеться миру, затишку та тепла, любові та кохання! Я глибоко переконаний, що саме з Жінкою пов'язані ці вічні, необхідні кожному життєві цінності.

10:07 07.03.2020

«ПЕРЛИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ 2020»

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, в Липоводолинському центрі культури і дозвілля селищної ради відбулась культурно - громадська акція «ПЕРЛИНА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ - 2020». Нагородження проходило в шести номінаціях, номінанти акції – дійсно достойні, такі різні і неповторні жінки нашої Липоводолинщини, які своєю долею, своєю працею, своїм життям створюють колективний портрет жінки-сучасниці.

12:59 05.03.2020

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

У Липоводошинській об’єднаній громаді відбулося засідання з питань розробки Стратегії розвитку громади за участю  представників Сумського регіонального офісу ULEAD з Європою.

15:07 04.03.2020

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ – ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності

14:39 04.03.2020