«ЯК УБЕРЕГТИСЯ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Дата: 14.07.2022 09:38

Фото без описуНауково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса розроблено пам’ятки, в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень, зокрема: «Як уберегтися в інформаційному просторі в умовах воєнного стану».

З початком бойових дій на території нашої країні життя мільйонів жителів України докорінно змінилося.

Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно.

Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан – додаткові умови для здійснення злочинної діяльності.

Як не стати жертвою в умовах воєнного стану − дивіться у пам’ятках, розроблених науковцями інституту.

За матеріалами: http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/29328-yak-uberehtysya-v-informatsiynomu-prostori-v-umovakh-voyennoho-stanu.html