ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН  У  С. БАЙРАК

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С. БАЙРАК

Селищний голова  Сергій НИЩЕТА здійснив виїзний прийом громадян  Байрацького старостинського округу.  Мета  поїздки – спілкування з людьми та дієвий вплив на розв’язання актуальних питань соціального та економічного розвитку територій. Селищний голова відродив необхідну в сучасних умовах практику роботи – робочі поїздки в старостинські округи об’єднаної територіальної громади із комплексним залученням керівників структурних підрозділів ОТГ.

15:02 28.02.2020

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким чином роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

12:56 28.02.2020

ПРОВЕДЕНО СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відбулось третє пленарне засідання 7-ї сесії  Липоводолинської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 22 депутати.

09:44 20.02.2020

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

19 лютого 2020 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради відбудеться третє пленарне засідання сесії Липоводолинської селищної ради сьомого скликання з порядком денним:

14:16 17.02.2020

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ «ТИ МОЖЕШ УСЕ! МОЖЛИВОСТІ БЕЗМЕЖНІ»

Міністерство соціальної політики України спільно з ГО «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

16:42 13.02.2020

ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій в Сумській області попереджує про складні погодні умови 11-12 лютого по всій території області.

13:11 10.02.2020

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ЩОДО РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СВОЇХ ТЕРИТОРІЙ

Головний стратегічний документ громади може бути розроблений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це говорили під час консультаційного візиту команди Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Липоводолинську селищну ОТГ.

11:26 07.02.2020