ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій в Сумській області попереджує про складні погодні умови 11-12 лютого по всій території області.

13:11 10.02.2020

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ ЩОДО РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СВОЇХ ТЕРИТОРІЙ

Головний стратегічний документ громади може бути розроблений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Про це говорили під час консультаційного візиту команди Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Липоводолинську селищну ОТГ.

11:26 07.02.2020

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Українського гідрометеорологічного центру 5-6 лютого в Сумській області очікується значний сніг з дощем, утворення снігового покриву висотою 10 -15 см; місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; пориви вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця. У зв’язку з цим рятувальники закликають громадян бути обережними, без потреби не виходити на вулицю. У разі необхідності вирушати у далеку поїздку лише за наявності додаткового комплекту теплого одягу, запасу продуктів, засобів зв’язку та акумуляторів. Водіїв також закликають бути уважними на дорогах.

09:04 05.02.2020

Липоводолинська школа мистецтв прийняла участь у обласному дитячому святі  «Ми  - майбутнє твоє, Україно!»

Липоводолинська школа мистецтв прийняла участь у обласному дитячому святі «Ми - майбутнє твоє, Україно!»

20 грудня Липоводолинські балалаєчники та баяністи прийняли участь у обласному дитячому святі «Ми  - майбутнє твоє, Україно!»  в м. Путивлі на  базі Путивльського районного  будинку  культури. Традиційно, напередодні новорічно-різдвяних свят, Путивльщина зустрічає талановитих вихованців мистецьких шкіл області, які упродовж року гідно представляли Сумщину на Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких заходах.

12:06 23.12.2019

До уваги депутатів селищної ради, скликається сесія!

До уваги депутатів Липоводолинської селищної ради, 20  грудня 2019 року відбудеться ІV пленарне засідання ІІ сесії Липоводолинської селищної ради сьомого скликання. Місце проведення сесії – зал засідань Липоводолинської селищної ради.

11:34 19.12.2019