В ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ РЕМОНТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

Дата: 22.07.2022 09:58

Фото без описуЗ метою поліпшення стану автомобільних доріг та підвищення безпеки руху в межах Липоводолинської громади проводиться поточний ремонт доріг загального користування  місцевого значення. Проведення ремонтних робіт відбувається на умовах співфінансування. Саме з цією метою з бюджету громади виділено 2 мільйони гривень на ремонти доріг громади, а рішенням сесії 12 липня 2022 року цю суму збільшили ще на 5 мільйонів гривень аби охопити більше ділянок дорожнього покриття.

Наразі роботи проводяться на ділянці дороги Липова Долина – Русанівка –  Лучка.  Наступними в черзі будуть відрізки доріг Панасівка –  Суха Грунь – Московське – Беєве, Яснопільщина – Іванівка – Грабщина – Яганівка, Кімличка – Семенівка, Панасівка – Столярове. Ямковий ремонт поверхні дороги виконується державним підприємством «Дороги Сумщини» пневноструменевим методом.

Питання стану дорожнього покриття залишається болючим і важливим як для громади, так і на загальнодержавному рівні, бо  економіка країни, в умовах війни особливо, залежить від ефективної логістики та стану доріг.  Сподіваємось й надалі наша громада матиме змогу співпрацювати з державним підприємством «Дороги Сумщини» у цьому напрямку.