У ГРОМАДІ РОБОТА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ

Дата: 22.07.2022 14:33

Фото без опису

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг жителям громади директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради Ларисою ШКУРОЮ та завідуючою відділення соціальної допомоги вдома Людмилою ХЕКАЛО, здійснені перевірки роботи соціальних робітників.

За результатами перевірки було встановлено, що послуги підопічним надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між ЦНСП та отримувачами послуг. Соціальні робітники забезпечують підопічних всім необхідним: продуктами харчування, товарами першої необхідності, ліками, оплачують комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальними планами. Вони з повагою ставляться до підопічних, підтримують їх морально у цей складний час.

Підопічні, у яких побували перевіряючі, задоволені роботою соціальних робітників.

Станом на 21 липня 2022 року відвідано та обстежено умови проживання 68 підопічних, перевірено роботу 11 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома, які обслуговують жителів Липової Долини та населені пункти громади (Яснопільщина, Іванівка, Московське, Суха Грунь, Панасівка, Байрак, Довга Лука).