КОМАНДА ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

15-16 червня 2021 року на базі спортивного комплексу Сумського державного університету відбулась спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців місцевого самоврядування Сумської області.

14:02 17.06.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що позачергове засідання сесії  селищної ради  восьмого скликання відбудеться 17.06.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

21:51 16.06.2021

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ВІДЗНАЧИЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Професіоналізм та професійні якості – людяність, співчуття; досвід та відмінні знання характеризують професію медичного працівника, бо людина довіряє їм головне – здоров’я і життя своє та своїх дітей; беззаперечно дотримується рекомендацій та виконує їхні приписи.

15:50 15.06.2021

НА ЧАСІ: ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19

14 червня другу дозу вакцини AstraZeneca отримали громадяни, які вакцинувалися одні з перших. Серед них медичні працівники екстренної медичної допомоги, КНП «Липоводолинська лікарня» та КНП «Липоводолинський ЦПМСД».

15:23 15.06.2021