ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В БЕРЕСТІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 19.05.2023 15:53

Фото без описуУ період із 15 до 19 травня 2023 року в Берестівському ліцеї було реалізовано щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму 19 травня для учнів 10-11 класів була організована зустріч зі спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади Коваленко Н.М та поліцейським з реагування патрульної поліції смт Липова Долина Роменського РВП ГУНПУ в Сумській області Скрипченком Ю.І. на тему «Безпека на дорозі – безпека життя».

Захід був цікавим, змістовним і сприяв повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.