В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ РИНОК ЗЕМЛІ: ОЗВУЧЕНО ПРАВИЛА ПРОДАЖУ ТА КУПІВЛІ ДІЛЯНКИ

1 липня в Україні стартував ринок землі. На старті обігу земель сільськогосподарського призначення AgroPolit.com підготував дайджест матеріалів, які стануть у нагоді всім учасникам земельного ринку та громадянам, що лише збираються взяти участь у цьому процесі.

13:21 02.07.2021

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1 липня 2021 року відбулась четверта сесія селищної ради восьмого скликання. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

13:18 02.07.2021

ПОПРОЩАЛИСЯ З РІДНОЮ ШКОЛОЮ ВИПУСКНИКИ

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

15:54 01.07.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

30 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

08:39 01.07.2021

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт в смт Липова Долина, 30.06.2021 року з 20.00 год. по 01.07.2021 року до 06.00 год. буде припинена подача води в селищі по: вул. Короленка, ІІ-й пров. Благовіщенської.

14:17 30.06.2021

ПРОВОДИТЬСЯ ВПОРЯДКУВАННЯ АДРЕСНОГО ГОСПОДАРСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

В рамках підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення, відповідно до методичних вимог, всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

08:50 30.06.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Поліція Сумської області повідомляє, що на Сумщині розпочалися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «МАК-2021».

15:01 29.06.2021