ПРОБАЦІЙНІ ПРОГРАМИ – НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ РОБОТИ ІЗ ЗАСУДЖЕНИМИ

Начальником Роменського районного сектору №1 (Липоводолинського районного сектору) філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області майором внутрішньої служби Олександром ВЕЛИКОДНИМ спільно з начальником Липоводолинського бюро правової допомоги Наталією ПИЛИПЕНКО  на базі Роменського  районного сектору №1 (Липоводолинського районного сектору) проведено зустріч за участю засуджених Роменського районного сектору №1 (Липоводолинського районного сектору) на тему: нові інструменти роботи із засудженими.  Одним із напрямків пробації є виконання заходів передбачених пробаційною програмою.

15:17 17.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Комунальне некомерційне підприємство «Липоводолинський центр первинної медико - санітарної допомоги» Липоводолинської селищної ради, в рамках 5 етапу вакцинації, з метою наближення медичних послуг до населення громади, здійснює виїзди лікарів до населених пунктів для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

13:15 16.08.2021

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР ШТАНЬКО СКЛИКАВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ ЩОДО ВАКЦИНАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ ВІД COVID-19 В ГРОМАДІ

Україна перейшла до масової вакцинації від коронавірусу, а відтак стартувала масштабна комунікаційна кампанія, мета якої – повідомити про 5-ий етап щеплень, передбачених для всіх категорій населення, та надати інформацію про можливості імунізації від COVID-19.

16:52 12.08.2021

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Десятого серпня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулось ІІ-е пленарне засідання ІV-ї сесії селищної ради VIIІ-го скликання. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. На розгляд було винесено 44 питання порядку денного. Винесені питання були попередньо ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій.

16:52 11.08.2021

ОПИТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ НАШОГО РЕГІОНУ У ПРАВОВІЙ ДОПОМОЗІ

Шановні жителі Липоводолинської територіальної громади, Липоводолинське бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є вивчення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі. Ваші запитання та пропозиції, бачення Вами ситуації у кожному населеному пункті допоможе команді даного Центру побудувати окремі напрямки роботи таким чином, щоб в стислі терміни надати Вам необхідну правову інформацію, допомогти вирішити Ваші проблеми правовим шляхом.

14:37 11.08.2021