Дата: від до Скинути

«ЗДОРОВА УКРАЇНА": У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ «АКТИВНОГО ПАРКУ»

17 вересня 2021 року в парку «Козацький» відбулась презентація нової локації в рамках реалізації в Сумській області соціального проекту «Активні парки». Соціальний проект «Активні парки – локації здорової України», ініційований Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, покликаний зробити життя українців довшим і якіснішим. Основна мета  проекту – максимально залучити до рухової активності різні вікові категорії населення, а також людей з різною фізичною підготовкою.

13:09 17.09.2021

ВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

14 вересня, напередодні засідання ІV сесії Липоводолинської селищної ради VІІІ скликання відбулось спільне засідання двох комісій селищної ради: постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально - економічного розвитку і управління комунальною власністю та постійної комісії з питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою.

15:44 14.09.2021

ПРИ ПОСИЛЕННІ КАРАНТИНУ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИШЕ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ 80% ВАКЦИНОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ

Статистика захворюваності на COVID-19 як в Україні, так і в громаді зростає. Чи будуть заклади освіти працювати в очному режимі, залежить від свідомого ставлення до свого здоров’я та дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я кожного окремого працівника закладу освіти й батьків наших дітей.

13:58 14.09.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА

КНП «Липоводолинський ЦПМСД», в рамках 5 етапу вакцинації, з метою наближення медичних послуг до населення, здійснює подвірні обходи лікарів по вулицях смт Липова Долина для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

16:36 13.09.2021

ДИТЯЧИЙ  БУДИНОК   СІМЕЙНОГО ТИПУ МАНГЛІЯЗОВИХ ПОПОВНИВСЯ ЩЕ ДВОМА ВИХОВАНЦЯМИ

10 вересня 2021 року з  Комунальний заклад Сумської обласної ради «Глинська спеціальна школа», в дитячий будинок сімейного типу Мангліязових, відповідно до  розпорядження голови Роменської райдержадміністрації від 08.09.2021 року № 213-ОД, за сприяння начальника служби у справах дітей Липоводолинської селищної ради Людмили Костян, спільно зі службою у справах дітей Роменської районної державної адміністрації, на виховання та спільне проживання влаштовано родинну групу з 2-дітей, які мають статус позбавлених батьківського піклування.

11:22 13.09.2021

12 ВЕРЕСНЯ БАЙРАК СВЯТКУВАВ ДЕНЬ СЕЛА

Мелодійні пісні, запальні танці, музика, чарівні ведучі, накриті столи, аніматори - все це ще довго будуть згадувати теплими словами байрачани та гості села.

11:03 13.09.2021

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ЗМАГАННЯМИ

11 вересня справжні фанати спорту помірялися силами у кульовій стрільбі, настільному тенісу, шашках та мініфутболу. Дві ветеранські футбольні команди з Липової Долини, демонструючи свою відданість улюбленій грі, зустрілися на шкільному стадіоні. Впевнена перемога за "Ветераном", які останнім часом представляють нашу громаду у футбольних турнірах серед громад Полтавської та Сумської областей.

09:00 13.09.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 16.09.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

15:15 10.09.2021