ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВОДОПОСТАЧАННЯ В СЕЛИЩІ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з проведення аварійних ремонтних робіт в смт Липова Долина, 27.08.2021, 28.08.2021 та 29.08.2021 року включно подачу води в селищі по вул. Роменська буд.51-69, вул. Русанівська з провулками не буде відновлено.

11:25 27.08.2021

ВРУЧЕННЯ ВІДЗНАКИ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН СЕЛИЩА  ЛИПОВА ДОЛИНА»

20 серпня 2021 року відбулася  церемонія вручення атрибутів Почесного громадянина селища Липова Долина КОРНЮЩЕНКУ  Івану Пилиповичу - сучасному українському письменнику, літературному краєзнавцю і фольклористу за особистий внесок у популяризацію історичної та культурної спадщини Липоводолинщини, велику краєзнавчу роботу з історії краю  та висвітлення життя й діяльності його визначних  людей.

20:20 20.08.2021

БЕЇВЧАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

У день Преображення Господнього, або як у народі його називають – Яблучний Спас, жителі села Беєве традиційно відсвяткували День села.Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

18:29 20.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

КНП «Липоводолинський ЦПМСД», в рамках 5 етапу вакцинації, з метою наближення медичних послуг до населення громади, здійснює виїзди лікарів до населених пунктів для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

15:31 20.08.2021

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення аварійних ремонтних робіт в смт Липова Долина, 19.08.2021 року по 26.08.2021 року включно буде припинена подача води в селищі по: вул. Роменська буд.51-69, вул. Русанівська з провулками.

14:57 19.08.2021

ВАКЦИНАЦІЯ В ЦИФРАХ

Актуальною темою у суспільстві є вакцинація проти COVID-19. Так, станом на 19 серпня 2021 року по Липоводолинській громаді щеплено 1608 жителів, в тому числі:

11:51 19.08.2021

ПРОВЕДЕННЯ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗУСТРІЧІ З СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

18 серпня за участі селищного голови Володимира ШТАНЬКА,  секретаря ради Ростислава САВЧЕНКА та старост старостинських округів відбулась робоча зустріч з  представниками  Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо підготовки та проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу на території громади  та можливості вирішення проблемних питань.

16:53 18.08.2021