ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА

З метою охоплення маломобільних груп населення, в рамках 5 етапу вакцинації, незважаючи на негативні відгуки деяких дописувачів у соціальних мережах, медичні працівники КНП «Липоводолинський ЦПМСД», і надалі здійснюють вуличні об’їзди у смт Липова Долина для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

15:26 17.09.2021

ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

16 вересня відбулось третє пленарне засідання четвертої сесії Липоводолинської селищної  ради восьмого скликання. Для розгляду на порядок денний виносились 42 питання, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

13:44 17.09.2021

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ ВОЛОДИМИРА ШТАНЬКА З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Шановні рятувальники - працівники 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, працівники пожежної служби України, працівники цивільного захисту та аварійно-рятувальних формувань! Вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

13:18 17.09.2021