УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

КП "Теплокомуненерго" повідомляє, що з технічних причин автобус не вийде на маршрути  09.08.2021 ввечері  та 10.08.2021 весь день.

15:21 09.08.2021

БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З дня в день старости нашої громади наводять лад в підопічних населених пунктах: обкошують громадські території та кладовища, ремонтують і білять автобусні зупинки та паркани, наводять лад в адміністративних приміщеннях та біля них, доглядають за квітниками та огорожами, збирають тверді побутові відходи та ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища. Такі заходи зазвичай формують імідж та враження про громаду в цілому та створюють наш настрій і затишок. Приємно, коли до благоустрою долучаються небайдужі жителі громади, бо наша громада  – спільний дім, затишок в якому, залежить тільки від нас.

14:54 06.08.2021

ВІДБУЛАСЬ СОЦІАЛЬНА КОМІСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Членами комісії розглянуто одне питання порядку денного: про припинення шляхом ліквідації діяльності юридичної особи Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області.

10:27 06.08.2021

ПОНАД 188 ТИС. БЛАНКІВ ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ ОТРИМАЄ НАЙБЛИЖЧИМИ ДНЯМИ СУМЩИНА

З 4 серпня 2021 року розпочався процес доставки в регіони бланків листків непрацездатності.  Протягом 4-6 серпня понад 1,2 млн  бланків отримають Вінниччина, Рівненщина, Сумщина, Закарпаття, Хмельниччина, Черкащина та Чернігівщина. Загалом на замовлення Міністерства охорони здоров'я ТОВ “Укрспецполіграфія” виготовить 5,318 млн бланків листків непрацездатності.

16:48 05.08.2021

ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні, 5 серпня 2021 року, відбулись засідання двох постійних комісій Липоводолинської селищної ради VIII скликання: постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку і управління комунальною власністю; постійної комісії з питань регламенту, правопорядку, містобудування, землеустрою та благоустрою селищної ради.

16:31 05.08.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 10.08.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

11:31 03.08.2021

ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА КІМЛИЧКА

Другого серпня жителі села Кімличка Липоводолинської громади відсвяткували свої іменини - День села. За традицією це дійство припадає на свято Святого пророка Іллі.

10:59 03.08.2021

БУДЬТЕ СВІДОМІ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ!

Шановні жителі Липоводолинської територіальної громади! Хочемо ще раз нагадати про важливість дотримання встановлених вимог щодо виконання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та пересічними громадянами на період карантину.

10:08 03.08.2021