У ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

«Історія нашої країни розфарбована різними кольорами» - під такою назвою, 25 червня у Центрі культури і дозвілля відбулись урочисті та святковий концерт з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України.

20:19 25.06.2021

УЧНІ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ТА ВИСТАВКУ ЖИВОПИСУ

Сьогодні учні пришкільного табору з денним перебуванням дітей «Капітошка» Яснопільщанського НВК відвідали музейну експозицію «Липоводолинщина вражає» та виставку живопису й декоративно-прикладного мистецтва.

15:20 25.06.2021

ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

До уваги Липоводолинської громади! Повідомляємо про чергове засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, яке відбудеться 30 червня  2021 року о 09.00 годині (вул. Роменська, 10, смт Липова Долина, зал засідань).

13:51 25.06.2021

ЗІ СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЗАХІД, ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

25 червня 2021 року персоналом Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумської області спільно з головним спеціалістом відділу «Липоводолинське бюро правової допомоги» Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерією ТЕРНОВОЮ для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, було проведено виховний захід до Дня Конституції України: «25 років з дня прийняття Конституції України – основа закону держави».

13:28 25.06.2021

РЯТУВАЛЬНИКИ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО НАЙВИЩИЙ КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

За прогнозом обласного Гідрометцентру на території Липоводолинської територіальної громади очікується надзвичайна пожежна небезпека (найвищого 5-го класу). Через це значно зростає загроза виникнення пожеж. У першу чергу, загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах, які важко виявити у початковій стадії.

08:21 25.06.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради  восьмого скликання відбудеться 01.07.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

15:00 24.06.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

23 червня 2021 року другу дозу вакцини Vaccines (вакцина проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2) виробник: SK bioscience, Корея) отримали медичні працівники, громадяни 80 років і старші та соціальні працівники.

14:56 24.06.2021

УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ

23.06.2021 року Липоводолинська селищна рада взяла участь у онлайн-консультації: «Соціальні послуги для громад Сумської області», організатором якої є  Сумський регіональний офіс Програм «U-LEAD з Європою».

16:52 23.06.2021