УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення аварійних робіт, 11 червня  2021 року до 18.00 години буде припинена подача води в селищі по: вул. 1 Травня, вул. Полтавська буд. № 1-52.

10:01 11.06.2021

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

9 червня 2021 року відбулися збори трудового колективу Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липоводолинської селищної ради. На зібранні було розглянуто 5 питань.

15:58 10.06.2021

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛА ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОДА ВІКТОРІЯ МЕДВІДЬ

8 червня з робочим візитом до Липоводолинської громади завітала заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ разом з головою Роменської районної державної адміністрації Денисом ВАЩЕНКОМ.

09:04 10.06.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ

8 червня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Дня селища Липова Долина та 25-ї річниці Конституції України.

11:53 09.06.2021

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Урочистості останнього дзвоника назавжди залишаються однією із найкращих сторінок у нашому житті, яку ми пам’ятатимемо завжди. 8 червня 2021 року у Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного.

11:22 09.06.2021

УВАГА! ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

За інформацією КП «Липоводолинське», в зв’язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт на водозаборі № 4 селища Липова Долина, 09 червня  2021 року з 08.00 до 17.00 години буде припинена подача води в селищі по: вул. 1 Травня, вул. 8 Березня, вул. Зелена, вул. Миру, вул. Дмитра Сулими, вул. Коцюбинського, вул. Гоголя, вул. Полтавська з провулками.

15:15 08.06.2021