НА ЧАСІ – ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19

31 травня та 1 червня мобільною бригадою по вакцинації проведено щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 маломобільним групам населення в смт Липова Долина, селах Московське, Беєве, Подільки та Синівка вакциною CoronaVac.

08:48 02.06.2021

ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ПРОВЕДЕНО СВЯТО "МРІЇ ДИТИНСТВА"

Сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей Липоводолинської селищної ради організовано спортивно-урочисті заходи для дітей пільгових категорій «Мрії дитинства».

14:23 01.06.2021

РОБОЧИЙ ВИЇЗД СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Сьогодні, 31 травня 2021 року, відбувся робочий виїзд селищного голови Володимира ШТАНЬКА та першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК до Берестівського, Кімличанського та Калінінського старостинських округів.

16:53 31.05.2021

ВАНЦИНАЦІЯ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ТРИВАЄ

В суботу, 29 травня медичними працівниками КНП «Липоводолинський ЦПМСД» проведено щеплення від коронавірусної хвороби COVID-19 пацієнтам, які записалися до списків очікування через мобільний застосунок «Дія» та національний контакт-центр МОЗ вакциною CoronaVac (виробництво Китай). Цією ж вакциною проводиться щеплення маломобільних груп населення, осіб 60 років і старше та осіб від 18 років до 59, які мають супутні патології та працівників паливно - енергетичного комплексу.

09:33 31.05.2021

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

11:01 28.05.2021

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ДИСТАНЦІЙНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ КРАСИ ТА ТАЛАНТІВ«МІНІ-МІС ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ - 2021»

До Міжнародного Дня захисту дітей методичним відділом відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради проведено дистанційний дитячий конкурс краси та талантів «Міні-Міс Липоводолинщини - 2021».

08:38 28.05.2021