ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 09.05.2023 15:44

Фото без опису09.05.2023 року начальником Роменського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, Олександром Великодним проведено захід для клієнтів пробації на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству».

У ході заходу суб’єктам пробації було роз’яснено про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення насильства в сім’ї. Ознайомлено з причинами, ознаками насильства в сім’ї, куди звертатися потерпілим від насильства.

Не можна мовчати і миритися з насильством, бо воно завжди йде по колу і за примиренням зростає нова хвиля. Тому головним завданням уповноважених органів з питань пробації під час роботи з кривдниками є забезпечення реалізації пробаційних програм, що призначаються за рішенням суду. Такі програми мають захищати осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Провідний інспектор

Роменського районного сектору №1

філії Державної установи «Центр пробації»

в Сумській області