ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗА РІДНУ ЗЕМЛЮ В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 08.05.2023 11:23

Фото без описуЦього року Липоводолинська громада, як і вся Україна, вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. На жаль, наше сьогодення супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська росія, яка говорить про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом росіян». Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Сьогодні, в селищі Липова Долина відбувся мітинг до Дня пам’яті та примирення за участі керівництва Липоводолинської селищної ради, голови Роменської райдержадміністрації Дениса ВАЩЕНКА, духовенства, військових, трудових колективів установ та організацій громади, громадськості. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять співвітчизників та усіх невинних жертв, чиє життя обірвала Друга світова війна. Настоятель Свято-Троїцької парафії автокефальної православної церкви України отець Богдан провів поминальну панахиду за загиблими.

Пам’ятні заходи цього дня також пройшли і у старостинських округах Липоводолинської територіальної громади.