ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19

За інформацією КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" на початку червня очікуються поставки вакцини для щеплення від COVID-19.

16:45 27.05.2021

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Сьогодні, 27 травня 2021 року, відбулась робоча нарада керівників структурних підрозділів Липоводолинської селищної ради щодо відзначення свята Дня захисту дітей.

14:44 27.05.2021

ЛИПОВОДОЛИНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Що варто знати про нові правила призначення житлової субсидії на наступний опалювальний сезон  у 2021 році? Про внесені зміни до чинного законодавства у сфері житлових субсидій роз’яснює Липоводолинське бюро правової допомоги.

09:57 27.05.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії  селищної ради восьмого скликання відбудеться 03.06.2021 року о 09:00 годині в залі засідань за адресою: вулиця Роменська, 10,   смт Липова Долина.

13:21 26.05.2021

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ДВОХ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

25 травня 2021 року відбулося спільне засідання постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально- економічного розвитку і управління комунальною власністю.

22:36 25.05.2021

ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

До уваги Липоводолинської громади! Повідомляємо про засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, яке відбудеться 26 травня 2021 року о 09.00 годині (вул. Роменська, 10, смт Липова Долина, зал засідань).

18:14 25.05.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Сьогодні, 24 травня 2021 року, у Липоводолинській селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою.

16:41 24.05.2021

ОПРИЛЮДНЕНО ПЕРЕЛІК ПОДАТКОВИХ БОРЖНИКІВ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що за оперативними даними по Сумській області станом на 01.05.2021 року обліковується податковий борг до місцевих бюджетів (без урахування боргу банкрутів). Погашення податкового боргу є одним із шляхів наповнення бюджетів територіальних громад.

16:28 24.05.2021

ЯКІСНА ПИТНА ВОДА – ОСНОВА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ!

Вода - найпоширеніша речовина в біосфері, яка займає виключно важливе значення в природі. Зазвичай, коли ми п’ємо  воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я.

09:52 24.05.2021