“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБСЛУГОВУВАВ МЕШКАНЦІВ БЕРЕСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 01.06.2023 14:38

Фото без описуВідділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 31 травня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

За результатами виїзного прийому оформлено 84 витяги з Реєстру територіальної громади про місце реєстрації. Крім того було надано 22 консультації з приводу отримання субсидій та пільг, вирішення земельних питань.

Виїзний прийом відвідала колишня сільська голова села Берестівка. Лідія Петрівна отримала бажану довідку і залишилася приємно потішена наближенням адміністративних послуг до жителів старостату, адже за часів її роботи за цією довідкою потрібно було їхати до райцентру.

Роботу “Мобільного офісу” відзначили і подружжя шанованих учителів-пенсіонерів Богдановських та Галенків.

Також за заявою соцпрацівника жителька старостату Силіна Г.В. отримала вдома адміністративну послугу “Надання державної соціальної допомоги на догляд 80-річному пенсіонеру”.

Нагадуємо, щотижневі виїзні прийоми працівниками ЦНАП продовжуються. Будемо раді допомогти кожному.

#наближаємо_перемогу_разом