Дата: від до Скинути

В ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ ЦЕНДРІВ ДОВЛАШТОВАНО ЩЕ ОДНУ ДИТИНУ, ПОЗБАВЛЕНУ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Відповідно до розпорядження голови  Роменської  районної державної адміністрації № 187-ОД від 28.07.2021 року, за сприяння відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, 29.07.2021 року до дитячого будинку сімейного типу Цендрів, що в селі Панасівка, з Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сумської області влаштована дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Липоводолинської селищної ради.

09:25 30.07.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 липня відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. Членами виконкому розглянуто 14 питань порядку денного, детально ознайомитися з якими можна на вебсайті Липоводолинської селищної ради (https://ldol-gromada.gov.ua/news/1626778615/).

09:11 29.07.2021

УВАГА!!! ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗУ!

Після аналізу нічних втрат природного газу по АГРС «Липоводолинське», Роменським відділенням АТ «Сумигаз» було прийняте рішення про проведення комплексу ремонтних робіт, а саме:

09:50 27.07.2021

РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НУШ У 2021 РОЦІ

Літо – пора відпусток, але не для навчальних закладів. Поки діти безтурботно відпочивають на канікулах, в закладах освіти Липоводолинської селищної ради активно тривають ремонтні роботи навчальних класів «Нової української школи», аби вже першого вересня гостинно зустріти 95 маленьких першачків в оновлених приміщеннях.

14:32 26.07.2021

ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19

Щеплення від COVID-19 захистить ваше життя і здоров’я Ліків від COVID-19 немає. Лікування, яке застосовують, тільки полегшує перебіг хвороби, тобто покращує стан пацієнтів, допомагаючи пережити COVID-19. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя

12:37 22.07.2021