ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.07.2023 08:34

Фото без описуЗ метою забезпечення громадського порядку, недопущення втрат серед цивільного населення і перешкоджанню руйнування об’єктів критичної інфраструктури та житлового призначення, на виконання вимог Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 року №573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», розпорядження  голови Роменської районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації від 09.03.2023 року №28-ОД «Про запровадження комендантської години», листа коменданта Сумської області та м. Суми від 04.07.2023 року №2051 просимо негайно вжити заходи щодо виконання спеціального режиму світломаскування у темну пору доби (з 23:00 до 4:00 ): забезпечити вимкнення вуличного освітлення та освітлення територій, будівель, споруд, закладів, паливних заправок, вивісок, рекламних щитів тощо.