ЯКИЙ СОРОМ: У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ПОНИЩИЛИ Й ПОКРАЛИ ЩОЙНО ВИСАДЖЕНІ КВІТИ

Дата: 24.05.2023 10:43

Фото без описуКожного року, у весняний період, працівники з благоустрою Липоводолинської селищної ради висаджують на клумбах селища квіти. Червоні, рожеві, яскраві петунії важко не помітити.

Однак, як не прикро, знаходяться негідники, які крадуть рослини, нищать красу селища.  Сьогодні вранці, навідавшись до нещодавно висаджених квіткових композицій, працівники з благоустрою побачили, як місцеві оцінили їхню кропітку роботу - за ніч з клумб зникло 22 саджанці петунії, а ті що вандали не змогли вирвати з коренем, залишили понівечиними. Але задарма прикрасити свою клумбу в нікчемного злодія все одно не вийде. Адже під час крадіжки коріння рослини, скоріше за все, були травмовані й вона загине.

Дуже прикро, що це вже не перший випадок, коли самі ж жителі псують те, що створюється для благоустрою, зовнішньої краси і культурного відпочинку липоводолинців.
Наразі ведеться робота по встановленню особистостей невідомих для притягнення їх до відповідальності. Звертаємося до всіх небайдужих – не залишайтеся осторонь, надавайте інформацію про осіб, котрі чинять подібні злочини.
Благоустрій нашої громади залежить від нас!