“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБСЛУГОВУВАВ МЕШКАНЦІВ БЕЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 25.05.2023 09:05

Фото без описуВідділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 24 травня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян. Квітуче село та доброзичливі працівники старостинського округу разом з мешканцями зустріли працівників ЦНАПу.

За результатами виїзного прийому оформлено 66 адміністративних послуг переважно з питань отримання витягів з Реєстру територіальної громади про місце реєстрації. Також було прийнято заяву на державну реєстрації земельної ділянки та будинку та вирішено ряд питань місцевого значення: від зняття з реєстрації місця проживання особи до довідок для оформлення спадщини.

Так склалося, що від вирішення нагальних питань люди переходили на невимушену бесіду про побут в селі, життя в умовах воєнного стану та наближення Перемоги. Щиро кажучи, нас вразив життєвий шлях одного з жителів села Віктора Петровича, 1962 року народження. Він пропрацював 20 років у геологічній службі Донбасу, що в місті Бахмут (колишньому Артемівську). У 1982 році чоловік отримав квартиру, збудував дачу, які на сьогодні нещадно знищила російська агресія. Ще в 2011 році Віктор Петрович повернувся на малу Батьківщину доглядати старенького батька, але думками линув до особливого міста-фортеці Бахмут.

Також у цей день за заявою спеціаліста ВРМ с. Суха Грунь Єрьоменко Н.А. двоє жителів цього старостату, яким більше 80 років, отримали вдома адміністративну послугу “Надання державної соціальної допомоги на догляд 80-річному пенсіонеру”.

Наголошуємо, щотижневі виїзні прийоми працівниками ЦНАП продовжуються. Будемо раді допомогти кожному.

За матеріалами: https://www.facebook.com/groups/httpsldolgromada.gov.uacentrnadannyaadminis/posts/4953019098156219/