У ГРОМАДІ СТВОРЕНА КОМАНДА "ЗДВ" ("ЗАПОБІГТИ. ДОПОМОГТИ. ВРЯТУВАТИ")

10 травня відбулася робоча зустріч спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади Коваленко Н.М. з представниками компетентних служб: інспектором ювенальної превенції сектору превенції Роменського РВП – Гребенюк А.С., фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському р-ні ГУДСНС України – Білоножком Ю.В., поліцейським з реагування патрульної поліції Роменського РВПГУНПУ в Сумській області – Скрипченком Ю.І., заступником начальника відділу безпечності харчових продуктів Роменського РУ Держпродспоживслужби – Любченко О.В., фельдшером з медицини невідкладних станів Л-Долинської підстанції екстреної медичної допомоги – Стрільцем Д.Г., фаховим психологом – Помазан В.М. та представником органу батьківського самоврядування – Карпенко В.В., в ході якої був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю.

16:24 11.05.2023

ДЕПУТАТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ ВАЖЛИВІ ДЛЯ ГРОМАДИ РІШЕННЯ

Сьогодні відбулось позачергове засідання 32 сесії Липоводолинської селищної ради 8 скликання. На порядку денному 24 питання, які детально обговорено на спільному засіданні постійних комісій.

16:19 11.05.2023

СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЗРУЙНОВАНЕ ЖИТЛО: ХТО ТА СКІЛЬКИ ЗМОЖЕ ОТРИМАТИ

Відсьогодні всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою єВідновлення для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

13:31 10.05.2023

НЕ ПРИПИНЯЄМО НАДАВАТИ ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВИМ!

Спільно з ТОВ «Мрія» придбали та передали необхідне обладнання для виконання бойових завдань військовим з ремонтної роти бронетанкового озброєння та техніки ремонтно-відновлювального батальйону 47 ОМБр, де служать наші липоводолинці.

16:42 09.05.2023

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

09.05.2023 року начальником Роменського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, Олександром Великодним проведено захід для клієнтів пробації на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству».

15:44 09.05.2023

12 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН

Організація Об’єднаних Націй оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин, щоб підвищити глобальну обізнаність населення про те, як захист здоров’я рослин може допомогти захистити біорізноманіття та прискорити економічний розвиток, покласти край голоду, зменшити бідність.

11:02 09.05.2023

9 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ЄВРОПИ

Відповідно до Указу Президента від 8 травня 2023 року, «усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань» в Україні щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу відзначатиметься День Європи.

10:15 09.05.2023

ЯК ВІДНОВИТИ ЗНИЩЕНІ АБО ВТРАЧЕНІ ДОКУМЕНТИ НА ПРАВО ВЛАСНОСТІ?

Для отримання компенсації від держави за зруйноване майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи, включаючи вище згаданий

13:26 08.05.2023

ВІЦЕПРЕМ’ЄРКА СПОДІВАЄТЬСЯ НА ЗМІНУ ФОРМАТУ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ Й НАТО НА САМІТІ У ВІЛЬНЮСІ

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина вважає, що саміт Північноатлантичного Альянсу у Вільнюсі може схвалити створення Ради Україна-НАТО у новому форматі.

13:21 08.05.2023