18 ЗА ЛІКОМ ТУРНІР КУБОК "СИВОЧОЛОГО ХОРОЛУ"

10 червня 2023 року спортивний комплекс " Альянс-Арена " села Байрак Роменського району став місцем проведення міжобласного турніру з міні-футболу серед команд ветеранів віком 35+.

08:25 12.06.2023

ПІДТРИМАЄМО ЖИТЕЛІВ ХЕРСОНЩИНИ!

У Липоводолинській громаді розпочато збір допомоги для жителів підтоплених територій Херсонщини. Збір відбуватиметься до 12 червня включно. Хто може допомогти, просимо долучитись.

15:23 09.06.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП Липоводолинської селищної ради обслуговував мешканців Калінінського старостинського округу

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 07 червня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

09:22 09.06.2023

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН "КЛАС БЕЗПЕКИ"

08 червня 2023 року в Берестівському ліцеї Липоводолинської селищної ради Роменського району Сумської області у межах реалізації всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік» від 7 вересня 2022 року, відбулось відкриття класу безпеки.

16:19 08.06.2023

УВАГА!!! ДОПОМОГА ХЕРСОНУ!!!

Шановні жителі Липоводолинської громади. Оголошуємо терміновий збір гуманітарної допомоги для постраждалого Херсону

14:18 08.06.2023

ДЯКУЄМО ЖУРНАЛІСТАМ ЗА ТЕ, ЩО ТРИМАЄТЕ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ФРОНТ!

Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО спільно з першим заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК та секретарем селищної ради Ростиславом САВЧЕНКОМ привітали колектив ТОВ "Газета "Наш край" з професійним святом - Днем журналіста України.

10:12 07.06.2023