ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Кожна і кожен може звертатися за захистом своїх прав і свобод до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, якщо їх порушили органи державної влади, органи місцевого самоврядування (міські, сільські, селищні ради) та їхні посадові й службові особи, а також юридичні та фізичні особи.

08:57 02.06.2023

ОСВІТА, МЕДИЦИНА, ПОЗАШКІЛЛЯ: ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА

Наріжний камінь роботи влади – це увага до людини і її потреб. У Липоводолинській селищній громаді робота місцевої влади спрямована на створення комфортного життєвого простору в кожному селі й на кожній вулиці. Журналісти телеканалу СТС побували на кількох об’єктах, роботи на яких планують завершити вже в цьому році.

23:05 01.06.2023

РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ

Сьогодні, 1 червня 2023 року у Липоводолинській громаді розпочали роботу 5 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти. Всього оздоровчими послугами охоплено 120 учнів, з них: 48 дітей пільгових категорій.

14:56 01.06.2023

ВІДЗНАЧИЛИ ДОСЯГНЕННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ

Вже стало доброю традицією відзначати успіхи, досягнення та перемоги юних науковців нашої громади. Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, в Липоводолинській селищній раді відзнаками обласного рівня та грамотами голови Липоводолинської селищної ради відзначили вихованців гуртка «Юний дослідник» дослідницько-експериментального напрямку Будинку для дітей та юнацтва у 2022/2023 році та учнів-членів Малої академії наук, а також учителів, які їх підготували.

14:55 01.06.2023

ВІТАЄМО МОЛОДУ СІМ'Ю!!!

01 червня 2023 року у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради військовослужбовець морської піхоти Тиква Артур Анатолійович одружився зі своєю коханою Авдєєвою Маргаритою Євгеніївною.

14:40 01.06.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБСЛУГОВУВАВ МЕШКАНЦІВ БЕРЕСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 31 травня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

14:38 01.06.2023

ЮНІ БОРЦІ ПОВЕРНУЛИСЯ ІЗ ЧЕРКАС З НАГОРОДАМИ

29 травня відбувся відкритий чемпіонат м. Черкаси з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях прийняло участь близько 250 учасників з Черкаської, Київської, Чернігівської, Харківської, Запорізької і Сумської областей.

11:35 31.05.2023

МІНОБОРОНИ РОЗРОБЛЯЄ ПРАВИЛА ВСТУПУ ДО ЗСУ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО

Міністерство оборони розпочало розробку змін до правил проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України, які базуватимуться на стандартах НАТО, повідомила прес-служба Міноборони в понеділок, 29 травня.

10:15 31.05.2023

ПОСЛУГИ ЦНАП СТАЮТЬ ЩЕ ДОСТУПНІШІ

Для зручності оплати адміністративного збору у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Липоводолинської селищної ради встановлено платіжний термінал на трьох робочих місцях адміністраторів, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі з допомогою пластикових карток миттєво.

09:21 31.05.2023