ЕКСТРКННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА У 2023 РОЦІ

Екстрена медична допомога входить до Програми медичних гарантій у 2023 році та є безоплатною. Попри війну бригади екстреної медичної допомоги виїжджають на виклики та рятують пацієнтів, іноді ціною свого життя. Екстрена медична допомога надається всім, кому вона необхідна. Але нагадуємо, що на 103 слід телефонувати тоді, коли існує загроза життю та здоров’ю. Бо поки медики витрачають час на нецільовий виклик, десь без допомоги може залишитися людина, яка справді терміново її потребує.

09:02 28.04.2023

ПОЛІЦЕЙСЬКІ РАДЯТЬ, ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ШАХРАЇВ

Незважаючи на численні застереження поліцейських, громадяни продовжують довіряти шахраям. Лише за минулий тиждень за рахунок довірливих громадян зловмисники збагатилися майже на 500 тисяч гривень. За всіма фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження та вкотре нагадують громадянам бути обачними у спілкуванні з незнайомцями та в мережі Інтернет.

08:59 28.04.2023

ВАШИНГТОН ПІДТВЕРДИВ ПІДТРИМКУ ЧЛЕНСТВА УКРАЇНИ В НАТО

Для набуття членства в НАТО Україна має насамперед провести прямі обговорення про це з Північноатлантичним альянсом. Сполучені Штати це підтримують. Однак зараз вся увага союзників зосереджена на допомозі ЗСУ відбити російську агресію.

20:31 26.04.2023

26 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ  ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ І КАТАСТРОФ

26 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ І КАТАСТРОФ

26 квітня 1986 року сталася наймасштабніша техногенна катастрофа в історії ядерної енергетики – Чорнобильська аварія, яка стала невимовним болем українського народу та всього світу. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, численні людські жертви та зруйновані долі. Ціною власного життя ліквідатори та персонал атомної електростанції відводили як могли біду від майбутніх поколінь. На жаль,  для багатьох ліквідаторів це був останній бій.

11:38 26.04.2023

ОСОБИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ОТРИМАЮТЬ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Завтра, 25 квітня 2023, буде проводитись видача продуктових наборів для осіб, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи та мешкають на території Липової Долини, с.Червоногірка, с.Побиванка. Гуманітарну допомогу (продуктові набори) можна буде отримати в приміщенні їдальні Липоводолинського ліцею (вхід зі сторони стадіону) з 10.00 до 12.00 год. При собі мати: документ, що посвідчує особу (паспорт) та належність до відповідного статусу.

11:38 24.04.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ І НАДАЛІ ПРОДОВЖУЄ ФУНКЦІОНУВАТИ В ТОМУ Ж РЕЖИМІ ЩО І РАНІШЕ

Не перший рік в нашій країні проводиться формування спроможної мережі госпітальних округів. 28.03.2023 опублікована постанова № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі» де у складі спроможної мережі визначаються надкластерні, кластерні, загальні заклади охорони здоров’я.

15:34 21.04.2023

ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ