НІТРАТИ В РАННІХ ОВОЧАХ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Після довгої зими всі вже скучили за свіжими овочами та фруктами. Ранні огірочки, помідори, зелена цибуля, молода редиска і капуста, які сьогодні продають в усіх магазинах і на базарах, так і ваблять до себе. Ми настільки скучили за свіжою зеленню і природними вітамінами, що готові купувати першу весняну зелень, яка виглядає, пахне і смакує майже як звичайна, ґрунтова. Купуючи їх, ми прагнемо наситити свій організм весняними вітамінами, особливо в теперішній час. Однак, не слід  забувати про нітрати.

10:06 05.04.2023

У 4 ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ СТВОРЕНО КЛАСИ БЕЗПЕКИ

Кабінет Міністрів України вніс зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік та передбачив у ньому створення та забезпечення функціонування класів безпеки у закладах освіти. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 07.09.2022 року.

16:18 04.04.2023

БЕЗПЕЧНА КРАЇНА: ОЧИМА НАШИХ ДІТЕЙ

Запрошуємо усіх охочих поширювати соціальні ролики, створені молоддю на Всеукраїнський конкурс #Безпечна_країна_2022, їх можна знайти на сайті МБФ у розділі #COЦІАЛЬНА_РЕКЛАМА: https://dopomogadtp.com/

14:22 31.03.2023

РАЗОМ СИЛЬНІШІ: ЛИПОВОДОЛИНЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЗБОРУ ОВОЧІВ ДЛЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Продовжуємо допомагати жителям деокупованих територій. Близько 5 тонн овочів від нашої громади доставлено до Гуманітарного штабу при Роменській районній державній адміністрації. Гуманітарний вантаж, зібраний спільно з іншими громадами Роменського району, буде відправлено для потреб мешканців та військових Херсонської області.

13:47 31.03.2023

РОЗПОЧАТО ВИДАЧУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 30 березня, розпочато видачу гуманітарної допомоги та продуктів харчування внутрішньо переміщеним особам, особам  з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам похилого віку, яким виповнилось 60 років і старші, військовослужбовцям, або одному із членів родини військовослужбовця.

14:42 30.03.2023

ЄДИНОЮ ГАРАНТІЄЮ СТРИМУВАННЯ РФ ВІД АГРЕСІЇ В МАЙБУТНЬОМУ Є ВСТУП УКРАЇНИ ДО НАТО - НАЄВ

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

10:02 30.03.2023

УКРАЇНСЬКІ МІСТА ГЕРОЇВ

Повномасштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року стало логічним продовженням загарбницької війни проти України, яку москва розпочала дев’ять років тому з окупації Криму.

11:22 29.03.2023

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПРОВІВ КООРДИНАЦІЙНУ НАРАДУ ЩОДО БЕЗПЕКОВОЇ СИТУАЦІЇ ТА ОБЛАШТУВАННЯ Й ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ НА СУМЩИНІ

У Сумах під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО відбулася координаційна нарада з керівниками збройних формувань і правоохоронних органів з питань облаштування та охорони державного кордону й безпекової ситуації в Сумській області.

10:11 29.03.2023