ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

13:28 21.04.2023

ДОТРИМАННЯ МІННОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЬОВИХ РОБІТ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

На Сумщині трапляються випадки травмування працівників та пошкодження техніки сільськогосподарських підприємств внаслідок підриву вибухонебезпечних предметів під час проведення весняно-польових робіт.

10:58 21.04.2023

КЕРІВНИК НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ВОКАЛЬНОГО АНСАМБЛЮ «СВІТАНОК» ЛЮДМИЛА ОРЄХОВА В ЧИСЛІ СТИПЕНДІАТІВ ОБЛАСТІ У 2023 РОЦІ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА від 19.04.2023 № 148-ОД, ураховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток національної культури, призначено стипендію голови обласної державної адміністрації для провідних творчих працівників області.

08:57 21.04.2023

КОЖНА ДИТИНА ПОВИННА МАТИ РОДИНУ

20.04.2023, за ініціативи відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради та сприяння служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації, дівчинка 12 років, зі статусом дитини-сироти,  яка перебувала у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області, влаштована до дитячого будинку сімейного типу Мангліязових, що функціонує на території Яснопільщинського старостівського округу.

15:23 20.04.2023

НА СЕСІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИЙНЯТО РЯД ВАЖЛИВИХ ДЛЯ ГРОМАДИ ПИТАНЬ

Сьогодні, 20 квітня 2023 року, під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА  відбулось засідання 31 сесії Липоводолдинської селищної ради 8 скликання. На порядку денному 27 питань, які попередньо розглянуто на спільному засіданні постійних комісій.

14:50 20.04.2023

ЯК РОЗПІЗНАТИ СТРЕС – У СЕБЕ ТА ТИХ, ХТО ПОРУЧ

Триває Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», організована у межах ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ. Розробку та впровадження Програми координує МОЗ України. ВООЗ – експертний партнер, виконавчий партнер – ГО «Безбар’єрність».

13:37 20.04.2023

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

Липоводолинська селищна рада повідомляє, що чергове засідання сесії селищної ради восьмого скликання відбудеться 20.04.2023 року о 10:00 годині в залі засідань за адресою: вул. Полтавська, 32, смт Липова Долина.

14:00 19.04.2023

ОКУПАНТАМ ПРИГОТУВАТИСЬ!

Штурмові бригади «Гвардії наступу» продовжують формувати резерви для звільнення тимчасово окупованих територій, а відібрані добровольці вже готуються до контрнаступу на полігонах.

13:49 19.04.2023

СПЕЦІАЛІСТ ІЗ БЕЗПЕКИ В ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

В межах реалізації пілотного проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», який втілюється Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами з 13.03.2023 по 07.04.2023 Коваленко Наталія Миколаївна пройшла відповідне навчання, по завершенню якого отримала сертифікат спеціаліста з безпеки освітнього середовища.

11:05 19.04.2023