ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Як… я?! Невже це має значення, коли навколо коїться таке жахіття, як війна..?,«Це не на часі», «Комусь ще гірше, ніж мені», «Спочатку треба потурбуватися про всіх інших», «Має бути соромно за моє ниття»… Такі думки першими проминають у свідомості більшості українців, коли їм ставлять запитання: «Ти як?» Бо ж усі ми без винятку з початком повномасштабної війни продовжуємо проживати травматичний досвід.

16:40 17.04.2023

ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД ФУНДАЦІЇ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Два дитячі будинки сімейного типу Липоводолинської громади - Мангліязових з села Яснопільщина та Стешенків з села Панасівка, за сприяння заступника голови Сумської ОВА Олега КОВАЛЯ та начальника служби у справах дітей Сумської ОВА Юрія КАЛІНОВСЬКОГО, отримали гуманітарну допомогу від Благодійної організації «ФУНДАЦІЯ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ».

15:24 17.04.2023

МАЄМО НАПРАЦЮВАТИ ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ, АБИ НАДАТИ НЕОБХІДНУ ПСИХІЧНУ ДОПОМОГУ ВСІМ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ, – ВІКТОР ЛЯШКО

За результатами соціологічних досліджень, за рік повномасштабної війни 9 з 10 українців особисто відчули принаймні один із симптомів психотравматизації. За прогнозами, 40-50 % населення України потребуватиме психологічної підтримки: зокрема, 1,8 млн військових та ветеранів, 7 млн людей старшого віку, близько 4 млн дітей та підлітків. Загалом же очікується до 27 мільйонів звернень по допомогу з питань психічного здоров’я на первинній ланці медичної допомоги

11:13 17.04.2023

ЗАГАРТОВАНІ ВОГНЕМ

17 квітня в Україні відзначається професійне свято – День працівників пожежної охорони. І це гарна нагода вкотре подякувати сміливцям без зброї, які захищають українців від наслідків надзвичайних ситуацій, приборкують вогонь, допомагають людям.

09:42 17.04.2023

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я СУМСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ В МЕЖАХ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

За ініціативи та сприяння народного депутата України Максима Васильовича Гузенка для 2 територіальних громад Роменського району - Липоводолинської та Недригайлівської селищних територіальних громад 13.04.2023 року у Роменській районній військовій адміністрації була організована онлайн - нарада з Міністром охорони здоров'я України Віктором Ляшком щодо питання формування спроможної мережі закладів охорони здоров' я відповідно до Постанови КМУ від 28.02.2023 № 174 "Деякі питання формування спроможної мережі".

11:31 14.04.2023

ПЕТРО КАРАБУТ: СПОКІЙ І ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД, ЯК ЗАПОРУКА УСПІШНІЙ ПРОТИДІЇ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ТЕРОРУ РОСІЇ

Дезінформація, маніпуляція та відверта брехня, що подаються під виглядом новин чи думок відомих людей, ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну були однією з «візитних карток» російської інформаційної політики. А після 24 лютого минулого року потік фейків в інфопростір України і світу загалом ще більше посилився й часом нагадує «м’ясні» атаки росіян на фронті: масований напад в надії знайти «шпарину» аби ввести в оману та посіяти розбрат й невпевненість серед українців і тих, хто нас підтримує.

16:52 13.04.2023

НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ ПІДОПІЧНІ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ОТРИМАЛИ ПАСКИ

У ці весняні дні мільйони людей святкують найбільше свято – Світле Христове Воскресіння! У житті кожного з нас Великдень особливо шанується, тому що яскраве світло цього великого свята дарує надію, радість і щастя людям.

16:15 13.04.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ГЕНЕРАТОРИ ДЛЯ РОБОТИ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Три потужні генератори (55 кВт, 50 кВт, 33 кВт) Сумська обласна державна адміністрація - обласна військова адміністрація передала Липоводолинській громаді для забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури. На найближчій сесії Липоводолинської селищної ради буде розглянуто питання про передачу генераторів на баланс КП "ЖКГ "Липоводолинське".

16:14 13.04.2023