«УКРАЇНСЬКА РОДИНА – МІЦНА І ЄДИНА»

27 травня  2023 року у межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА» відбувся обласний конкурс малюнків «Українська родина – міцна і єдина».

15:56 30.05.2023

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

29 травня у семи закладах загальної середньої освіти Липоводолинської територіальної громади відбулось свято «Останнього дзвоника». Для менших школярів це символізує початок літніх канікул, а для випускників цей день наповнений і радістю, і сумом.

10:49 30.05.2023

ДОПОМОГА ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ

Довідник із прав, обов’язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення, травми чи захворювання.

16:26 29.05.2023

У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ ОРГАНІЗОВАНО РОБОТУ ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ

29 травня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

15:23 29.05.2023

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Шановні вчителі, випускники, учні, батьки! Вітаю всіх зі святом останнього дзвоника! Ми завершили ще один навчальний рік в умовах воєнного стану. Рік був не простий, але ми витримали і рухаємося далі.

13:37 29.05.2023

ПРОВЕДЕНО РЕЙД: «СІМ’Я І ДІТИ»

25.05.2023 року начальником відділу «Служба у справах дітей» та начальником відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради, спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Липоводолинської селищної ради, старшим дільничним офіцером поліції, капітаном поліції та начальником відділу організації профілактичної роботи та заходів ЦЗ Роменського районного управління ГУ ДСНС України в Сумській області проведено рейд-перевірку «Сім’я і діти» на території Лучанського, Русанівського старостинських округів та смт Липова Долина.

13:44 26.05.2023

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ВИЇЗДИ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ ТА ПЕРЕВІРКИ ЯКОСТІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У травні 2023 року мультидисциплінарною командою та працівниками Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради здійснені виїзди в Берестівський, Семенівський та Беївський старостинські округи громади для надання послуг перукаря та перевірки надання соціальних послуг, що надаються соціальними робітниками установи.

13:38 26.05.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ПРИДБАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

З метою забезпечення організованого, комфортного та безпечного підвезення учнів Липоводолинської громади придбано новий шкільний автобус. Кошти на придбання транспортного засобу було виділено з місцевого бюджету. Загальна вартість транспортного засобу становить 3,0 млн.грн. Автобус розрахований на 32 посадкових місця.

09:43 25.05.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБСЛУГОВУВАВ МЕШКАНЦІВ БЕЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 24 травня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян. Квітуче село та доброзичливі працівники старостинського округу разом з мешканцями зустріли працівників ЦНАПу.

09:05 25.05.2023