ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ ЄВГЕНІЮ ПЕТРАШУ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ

Сьогодні у Липоводолинському ліцеї відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Петраша Євгена Вячеславовича, полеглого воїна-захисника, який загинув на війні захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі.

14:27 06.06.2023

ВІТАЮ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!

Творчі, креативні, натхненні, вільні... Журналісти це ті, хто цілодобово працюють аби інформувати про події, відстоювати справедливість та боротись за правду. Зараз важко уявити своє життя без новин і значних зусиль журналістів у розкритті історій суспільства.

10:06 06.06.2023

ЛИПОВА ДОЛИНА ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ 396 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

4 червня, в день Святої Трійці, Липова Долина відзначала своє День Народження. В рамках культурно- мистецької акції "Вінок Єднання" в підтримку воїнів захисників було зібрано кошти в сумі 58 тис.600 грн.

13:31 05.06.2023

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

02.06.2023 на стадіоні Липоводолинського ліцею працівниками дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного клубу «Липова Долина» були організовані спортивні змагання «Спартакіада серед молодших школярів присвячена Міжнародному дню захисту дітей».

15:36 02.06.2023

«ДІТИ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

1 червня 2023 року Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради проводив святкову програму до Міжнародного дня захисту дітей «Діти-майбутнє України». З вітальним словом та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулася Перший заступник Роменської військової адміністрації Валентина Назаренко. Селищний голова Липоводолинської селищної ради Володимир Штанько нагородив грамотами та подарунками найактивніших гуртківців, переможців та призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних масових заходів .

15:32 02.06.2023

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Дізнавайся першим перевірену та достовірну інформацію про свою країну!

14:25 02.06.2023