19 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З СЕКСУАЛЬНИМ НАСИЛЬСТВОМ В УМОВАХ ВІЙНИ

Від початку повномасштабного вторгнення, за даними Генпрокуратури, зафіксовано 208 випадків сексуального насильства, пов’язаного з війною. Серед постраждалих є не тільки жінки, а й діти та чоловіки.

10:50 19.06.2023

РОБОЧА ГРУПА ПРЕДСТАВНИКІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ЕТАПІ ПРОЄКТУ «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД»

12-13 червня у рамках проєкту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, відбулась друга частина серії тренінгів для представників територіальних громад Сумщини з теми: «Програми «Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад. Аналіз даних». До навчань, які проходили у Лебединській територіальній громаді долучилися представники Липоводолинської та Лебединської громад: працівники апаратів рад, освіти, соціальної сфери.

16:33 15.06.2023

ЩЕ ДЕВ’ЯТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ НАДАНО РАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради розглянуто ряд питань у сфері соціального захисту населення. Зокрема, члени виконкому прийняли рішення надати разову грошову допомогу військовослужбовцям чи одному з членів їх родин, які зареєстровані (постійно проживають) на території Липоводолинської селищної ради у розмірі 5 000 гривень. Загалом протягом лютого - червня 2023 року таку допомогу отримали 407 жителів громади на загальну суму 2 млн. 350 тисяч гривень.

16:34 14.06.2023

АТ «СУМИГАЗ»: МИ ВДЯЧНІ ВСІМ КЛІЄНТАМ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФРОНТ І ВЧАСНО СПЛАЧУЮТЬ ЗА ПОСЛУГУ ДОСТАВКИ ГАЗУ

Оплата цієї послуги - запорука відновлення газових мереж в умовах війни, безаварійний розподіл газу, надійна робота енергетичного фронту, - відзначають у компанії. Спеціалісти «Сумигаз» 24/7 відновлюють мережі в небезпечних умовах, зокрема, на прикордонних територіях. На Сумщині з початку повномасштабного вторгнення пошкоджено понад 5 км газових мереж та 336 об’єктів системи газопостачання, в тому числі газорегуляторні пункти. Газовики Сумщини відновили розподіл газу до 6456 домогосподарств, провели капітальний ремонт 2,69 км газових мереж.

10:19 14.06.2023

ЗБІР ДЛЯ ХЕРСОНУ ЗАВЕРШЕНО

Липоводолинська громада не залишається осторонь людського горя.  Разом  з усією країною допомагаємо жителям Херсонщини, які постраждали від підриву Каховської ГЕС.

11:48 13.06.2023